Przedstawiam Państwu

Izabella Budryn Jewellery

Moja marka rozkwitła na zapierających dech w piersiach plażach Tulum, Bali i Roquebrune Cap Martin. Za każdym razem gdy spacerowałam wzdłuż morza byłam pytana o to, co noszę na szyi. Tak właśnie pojawiały się pierwsze zamówienia. Z czasem miałam coraz większe grono klientów, którzy regularnie i szybko wracali po nowe modele, dlatego nie pozostało mi nic innego jak stworzyć własną markę na większą skalę.

Ręcznie robiona

biżuteria z duchowym akcentem

Najważniejsza dla mnie jest jakość- jakość złota i kamieni oraz jakość pracy, czyli dokładne wykonanie i dbałość o najmniejsze szczegóły.
Używamy 14 i 18- karatowego złota w połączeniu z naturalnymi kryształami i kamieniami szlachetnymi sprawdzonego pochodzenia. Dlatego słona woda, piasek ani słońce nie są w stanie uszkodzić naszych produktów.

Nasze ciało i kryształy posiadają

energetyczne oraz uzdrawiające wibracje

Czynią nas naturalnie podatnymi na rezonujące częstotliwości kamieni szlachetnych. Ich energie wyrównują się z naszymi tworząc w ten sposób piękną harmonię i połączenie człowieka z Matką Ziemią. Kamienie działają również jako narzędzia do podnoszenia energii i tworzenia trwałych zmian we wszystkich obszarach naszego życia. Tym bardziej chciałam ich używać do biżuterii, która wierzę, że będzie Państwu służyć latami.

Z miłością,
Izabella Budryn