Drugie życie biżuterii

Stara biżuteria to bezcenny skarb. Wiele z nas posiada ją w domowej kolekcji – często fantazyjną i ekstrawagancką. Biżuteria tego typu często posiada również wartość sentymentalną, zwłaszcza, gdy jest przekazywana z pokolenia na pokolenie. To skarb, można rzec – bezcenny.

Wymarzona biżuteria z rodzinnymi skarbami

Często jednak nie trafia w nasz gust, ale nie mamy serca, żeby się z nią rozstać, bo niesie za sobą duszę i energię wcześniejszego posiadacza.

Wpadłam na pomysł, jak połączyć trzy ważne kwestie: mieć zawsze przy sobie pamiątkę rodzinną, zachować w tym swój charakter i styl oraz działać zgodnie z duchem recyclingu i wykorzystywania istniejących surowców podczas tworzenia nowych przedmiotów.

W ten sposób każdy może sobie pozwolić na nasz łańcuszek, nie oddając w obce ręce rodzinnych pamiątek. Lubię o tym myśleć jako o reinkarnacji często najcenniejszych rodzinnych pamiątek w produkty marzeń, które będą w służyć nowemu właścicielowi wnosząc przy tym dodatkowo nieocenianą moc kamieni.

Jak wygląda procedura?

  1. Należy wysłać nam maila na contact@izabellabudryn.com ze zdjęciami oraz krótkim opisem biżuterii: próba, kolor złota, waga. Dodatkowo najlepiej od razu załączyć informację na jaki produkt będziemy ją przerabiać.
  2. Po wstępnym zapoznaniu się z dokumentacją wracamy z informacją, czy biżuteria spełnia podstawowe kryteria.
  3. Jeżeli złoto jest odpowiedniej jakości, kolejnym krokiem jest już tylko wysłanie biżuterii do siedziby naszego biura.
  4. Po pierwszych oględzinach przez naszych złotników wracamy z ostateczną wyceną.
  5. Po zaakceptowaniu ceny  przechodzimy do produkcji wybranego produktu. Różnice pokrywamy przelewem lub czekamy na przelew klienta, jeżeli to on ma coś do dopłaty.