Życzę Ci…- Kamienie, które niosą ze sobą coś więcej

Życzę Ci…- Kamienie, które niosą ze sobą coś więcej

Prezenty i życzenia, którymi obdarowujemy najbliższych to wartość większa niż sama rzecz materialna. To wspomnienia, skojarzenia i myśli, które przypominają nam o najbliższych. Jaki prezent będzie tym idealnym? Tym trafionym w 10?

Poniżej znajdziesz inspiracje i mały przewodnik, który pomoże w wyborze i nada życzeniom dodatkowej mocy.
Więc, który będzie idealny? Dobierz kamień do swoich życzeń i pomóż im się spełniać.

A więc życzę Ci…

Pozytywnej energii i realizacji wszystkich planów

Kryształ górski to kamień, który silnie oczyści zarówno ciało, umysł jak i pomieszczenia. Wypełni przestrzeń pozytywnymi wibracjami i zapewni znaczny przypływ energii i siły do działania. Jego obecność pomoże w zmianie negatywnej energii w pozytywną, przez co wesprze w realizacji wszystkich planów.
Spełnienia marzeń i osiągnięcia harmonii Ametyst to kamień zwany kamieniem marzycieli. Pozwala otworzyć się na zdolności fizyczne i intuicję. Przywraca równowagę, redukuje stres i pomaga uwolnić umysł od negatywnych emocji. Kamień ten również wspiera w codziennej aktywności zawodowej dbając o efektywność i kreatywność.

Miłości i życzliwości

Za te sfery odpowiedzialny jest Różowy Kwarc. Kamień ten nazywany jest kamieniem miłości. Pomaga w zrozumieniu emocji płynących z serca, oraz tworzeniu relacji z innymi ludźmi i naturą. Jego działanie wspiera również w samoakceptacji i budowaniu miłości do samego siebie.

Sukcesów zawodowych

Cytryn to zdecydowana moc manifestacji. Pomaga on w realizacji planów, lub osiągnięciu pożądanej energii. To idealny wybór dla osób przedsiębiorczych sprzyjający w utrzymaniu stabilności finansowej i bezpieczeństwa. To zdecydowane wsparcie w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych lub w trakcie ważnych rozmów zawodowych.

Siły i wytrwałości

Czarny Onyks to wibracje ochrony, skupienia i siły. Dzięki niemu zyskasz nieustanną motywacje do działania i siłę do osiągania swoich celów.
Onyks to nie tylko aktywność, ale też ochrona przed niepowodzeniami i negatywną energią. Kamień ten zapewni wsparcie w podejmowaniu
trudnych decyzji i pomoże w pracy pod presją czasu i adrenaliny.

Odwagi i odnalezienia swojej drogi

Kwarc dymny to idealny wybór dla osób, które cechuje strach przed nieznanym. To kamień, który pomoże odnaleźć drogę, uwierzyć w swoje możliwości i doda siły przy podjęciu ważnych decyzji. Zapewni niezastąpioną pomoc w przezwyciężaniu nieśmiałości i lęku przed zmianą budując odwagę i poczucie własnej wartości.

Słońca i uśmiechu

Opal to kamień, który wspiera w zamknięciu pewnych etapów z przyszłości. Nie oznacza to jednak, że pomaga w ich zapomnieniu, a raczej w ich zrozumieniu, analizie i wyciągnięciu wniosków. Opal pomaga w zrozumieniu, że wszystko jest ze sobą powiązane. Energia, która dajemy do nas wróci, mimo, że czasem wydaje nam się, że jej brakuje.

Samoakceptacji i asertywności

Sodalit to kamień, który pomoże w poczuciu spokoju i porządku. Wzmocni energię i doda pewności siebie w momencie zwątpienia. Kamień ten pomaga w stanach lęku i niepokoju przynosząc zaufanie do siebie, swoich decyzji oraz intuicji. Wspiera asertywność i przekonanie w swoich racjach, jednocześnie łagodząc trudne emocje.

Miłości i zaufania do samego siebie

Amazonit to kamień dobrego samopoczucia. Będzie wspierał kreatywność, odwagę i ukoi nerwy w sytuacjach stresowych. To również kamień miłości. Ułatwia wzajemne zrozumienie dzięki łączności czakr serca i gardła. Amazonit to również miłość do samego siebie, samoakceptacja i walka z kompleksami. Pokaż swoim bliskim, że o nich myślisz i pomóż im spełniać życzenia. Poznajcie właściwości kamieni, cieszcie się nimi i noście z dumą, a rezultaty same przyjdą z czasem. Tymczasem my życzymy Wam pięknej świadomości duchowej i przesyłamy pozytywne wibracje.

Powrót do bloga