Top 5 najlepiej sprzedających się produktów Izabella Budryn Jewellery

Top 5 najlepiej sprzedających się produktów Izabella Budryn Jewellery

Nie wiesz, od czego zacząć? Szukasz pomysłu na prezent lub masz wrażenie, że każdy łańcuszek będzie dla Ciebie idealny i nie możesz się zdecydować? Zobacz jakie produkty pokochały nasze klientki.

1. Gaia Gold Necklace

Ponadczasowy, elegancki naszyjnik na każdą okazję. Jest bezapelacyjnym best sellerem na naszej stronie. Gaia to doskonały wybór na rozpoczęcie tworzenia swojej prywatnej kolekcji Izabella Budryn Jewellery, bo będzie pasowała do większości modeli i kryształów. Kamień górski jest szczególnie znany ze swoich wysokich wibracji. Pochłania, przechowuje, uwalnia i reguluje energię.

2. Black Onyx 55 Necklace

Ten naszyjnik pokochały nasze klientki, gdyż jest doskonałym uzupełnieniem naszych klasycznych kamieni. Łańcuszek można nosić na długości 55 cm, czyli tuż na linii dekoltu, czyli poniżej Gaia Gold Necklace. Czarny onyks pasuje do każdej stylizacji i koloru ubrania. Ten kamień jest jednak czymś znacznie więcej niż przyciągającym wzrok szlachetnym kamieniem biżuterii. Onyks daje siłę, która wspiera niezłomność i wytrzymałość. Dodaje pewności siebie, wzmacnia samokontrolę i stymuluje moc podejmowania decyzji.

3. Australian Pearl Choker

Delikatny, klasyczny, zmysłowy i kobiecy. Zaprojektowany tak, aby perełka układała się idealnie na linii obojczyków podkreślając ich naturalne piękno. Forma chokera nadaje lekkiej awangardy klasycznej i znanej z zachowawczości biżuterii wykorzystującej perły. Nasze perły kupujemy od poławiaczy z Zachodniej Australii, którzy jako pierwsi na świecie otrzymali certyfikat MSC- The Marine Stewardship Council. Dzięki niemu jesteśmy pewni, że otrzymujemy perły najwyższej jakości z gwarancją pochodzenia i nie obciążania środowiska morskiego. 

4. Clear Quartz Gold Earrings

Nowość na naszej stronie, która od razu skradła serce naszych klientek. Kolczyki z kamieniem górskim w delikatnej złotej oprawie są idealnym prezentem, który pasuje każdej Boginii. Dodatkowo pamietajmy, że kamień górski pochłania, przechowuje, uwalnia i reguluje energię. Jest szczególnie ważny dla każdego, kto chce ustanowić i osiągnąć nowe cele.

5. Third Eye Gold 4mm Necklace

Ten naszyjnik rozpoczął kolekcję Izabella Budryn Jewellery. Występuje w dwóch rozmiarach koralików, 4 mm są to koraliki mniejsze, drobniejsze, bardziej kobiece niż koraliki 6 mm, chętniej wybierane przez mężczyzn. Pozycja ta pasuje do casualowych, codziennych stylizacji z białym tshirtem i jeansami, na sportowo do dresów, a także jako ozdoba na plażowy kostium. Jak wszystkie nasze naszyjniki i tego długość można regulować według uznania.

Powrót do bloga