Numerologia i energia kryształów. Jaki kryształ najlepiej pasuje do mojej wibracji?

Numerologia i energia kryształów. Jaki kryształ najlepiej pasuje do mojej wibracji?

Związek między kryształami, a liczbami Drogi Życia jest szczególnie ważny. Kryształy mogą pomóc ci dotrzeć do Twojej najgłębszej wewnętrznej energii, a gdy są używane w połączeniu z twoją Drogą Życia, będą miały moc, aby aktywować najwyższe wibracje Twojej Duszy.

Uzdrawiająca energia kryształów wzmacnia potężną esencję Twojej Drogi Życia, zwłaszcza gdy skupiasz się na wzmacnianiu swoich mocnych stron i przekształcaniu słabości w pozytywne atrybuty.

Przekazując swoje intencje kryształom sprawiasz, że będą pracować nad manifestacją Twoich pragnień.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak wybrać właściwe kryształy do swojego numeru. Jeżeli jeszcze go nie znasz kliknij w linka poniżej w celu jego ustalenia: https://izabellabudryn.com/pl/jaki-krysztal-bedzie-najlepiej-mi-sluzyl/

Jest to liczba całości, jedności, koncentracji, tworzenia. Symbolizuje władzę, władcę, przewodzenie, przywódcę, szefa, ojca, kierownika, dyrektora, młodość, żywotność, agresywność, zapał.

Rubin to najbardziej odpowiedni kryształ dla numerologicznej Jedynce. Ponieważ należy do planety Słońca, jest bardzo potężnym i skutecznym kamieniem szlachetnym. Jest szczególnie korzystny dla polityków, administratorów, szefów korporacji, biznesmenów, menedżerów i organizatorów. Niech was nie zwodzi forma męska, mówimy oczywiście również o kobietach.

Dwójka niesie z sobą niepokój, lęk, obawy, izolację, wyciszenie. Jest zupełnym przeciwieństwem agresywnej i silnej jedynki, to wycofywanie się. Jest to liczba podzielenia, rozdwojenia. Niesie z sobą pierwiastek kobiecy, naturę.

Jeśli twoją Drogą Życiową rządzi numer 2 najlepiej wybierz rutyl. Zapewni Ci on bezpieczeństwo i pewność siebie.

Numerem 2 rządzi planeta Księżyc, dlatego noszenie perły również może być dla Ciebie bardzo skuteczne, gdyż perła łagodzi złość i przynosi spokój.

Numerologiczną Trójkę cechuje ruch, dynamizm, zmienność i mobilność. Symbolizuje przedsiębiorczość, inteligencję, dowcip, zdolności artystyczne, silny intelekt, rozmowność, bystrość, sprawne myślenie, zdolności językowe. Jest liczbą ludzi zajmujących się handlem, nauczycieli, dziennikarzy, pisarzy, podróżników, transportowców, kierowców. Ludzie pod jej wpływem są ciągle w ruchu, nie mogą znieść bierności i lenistwa.

Jeśli jesteś numerem 3, prawdopodobnie powinieneś wzmocnić komunikację i kreatywność. Dlatego wybierz amazonit i noś go codziennie ze sobą.

Dla Trójki równie korzystny będzie szafir. Najlepiej nosić go nosić ze złotem na palcu wskazującym lub na szyi.

Kamienie przeznaczone dla tej wibracji numerologicznej mają skłaniać do refleksji. Możesz również użyć ametystu, który zapewni ci spokój i pomoże w zapobieganiu niefortunnym wypadkom.

Trójki są bardzo kreatywne, a noszenie karnelianu pomoże urzeczywistnić swoje wizje.

Ludzie obdarzeni tą wibracją żyją z poczuciem ciężaru i trudu. Nic im w życiu nie przychodzi łatwo i szybko. Czwórka nie przynosi spektakularnych efektów, ale obficie wynagradza dyscyplinę, obowiązek i cierpliwość. Wprawdzie 4 niesie z sobą skłonności do depresji i pesymizmu, to pozwala jednak przetrwać najcięższe zmagania losu.

Osoby mające tę wibrację numeryczną muszą jednak zmierzyć się z brakiem wiary w siebie oraz swoją flegmatyczną czy choleryczną naturą. Numerologiczna Czwórka to perfekcjonista, a jednocześnie osoba potrafiąca trzeźwo myśleć.

Kamienie dla numerologicznej Czwórki mają pomóc jej w wyciszeniu się i wspierać koncentrację. Przykładem jest kamień księżycowy, który uspokaja nerwy i zapewnia spokój oraz poczucie szczęścia noszącemu.

Numerologiczne Piątki mają jednocześnie skłonność do bycia niecierpliwymi i impulsywnymi, potrafią też wchodzić w konflikty z innymi. Ludzie obdarzeni tą wibracją lubią rozmach, spektakularne działania, przepych, bogactwo, luksus. Piątka daje optymizm, poczucie humoru, potrzebę przyjemności życiowych, hedonizm, zbytek, rozrzutność.

Do kamieni przeznaczonych dla numerologicznej Piątki zalicza się te, które mają uspokajać. Należą do nich akwamaryn. Noś go codziennie, aby przyciągać pokój, odwagę i tolerancję. Akwamaryn doda też odwagi, by spełniać marzenia.

Równie korzystne może okazać się noszenie szmaragdu. Szmaragd może w dużym stopniu zwiększyć Twoją intuicję.

Numerologiczna Szóstka to przede wszystkim osoba uczuciowa i wrażliwa. Ze względu na rozwiniętą empatię i umiejętność poświęcenia się, ceni sobie ognisko domowe. Kamienie przeznaczone dla numerologicznej Szóstki mają wspierać jej witalność i poczucie humoru. Należą jeszcze do nich: cytryn, onyks, ametyst i kwarc różowy. Ametyst pomoże w osiągnięciu wewnętrznej równowagi, a różowy kwarc pomoże zamanifestować miłość we wszystkich jej formach.

Numerem 6 rządzi Planeta Wenus, dlatego Niebieski Opal to także Twój kamień, gdyż przynosi Szóstce harmonię i światło.

Również diament jest dla ciebie bardzo korzystnym kamieniem szlachetnym. Diament jest bardzo skuteczny dla osoby, która zajmuje się modą, biżuterią, aktorstwem, projektowaniem i dekoracją itp.

Ludzie obdarzeni tą wibracją wykazują wielką wrażliwość i intuicję. Znajdziemy pośród nich wielu duchownych, muzyków, poetów, malarzy, filozofów. Są trochę nieobecni, oddaleni od rzeczywistości i realnego świata, zagłębieni w mistyczne i duchowe rozważania. Posiadają ogromne pokłady wrażliwości i współczucia. Chcą nieść pomoc i pociechę cierpiącym i samotnym.

Dla Siódemki przeznaczone są te kamienie, których celem jest dodanie jej odwagi. Ametyst zapewni wewnętrzne światło i wiarę w siebie. 

Z Ścieżką Życia Numer 7 poszukujesz prawdy. Kryształ górski jest Twoim Master Healerem i pomoże Ci w medytacji, wnosząc.

Ludzie pod jej wpływem wykazują dużą energię, pragnienie osiągnięcia sukcesu. Potrzebują spełnienia w realnym świecie i konkretnych osiągnięć. Są maksymalistami: albo wszystko, albo nic. Nie potrzebują popularności, wystarczy, że wywierają wpływ na tych, którzy są na świeczniku.

Jeśli jesteś numerem 8, chcesz zwiększyć swoje szanse na sukces materialny i pewność siebie. Ósemki są ambitne, charyzmatyczne i potrafią zachować zimną krew, zawsze dążą do wyznaczonego celu. Wyróżnia je też upór i siła.

Numerologiczna Ósemka powinna otaczać się kamieniami, które wesprą ją w dążeniach do wyznaczonych celów. Należą do nich: onyks, żółty kwarc, niebieski szafir oraz niebieski opal.

Numerologiczne Dziewiątki doskonale się odnajdują, pomagając innym. Jednocześnie osoby z tą wibracją numerologiczną są tolerancyjne i uczciwe. Zdarza im się też widzieć świat w czarnych barwach, bywają niecierpliwe i mają tendencję do użalania się nad sobą.

Idealne kamienie dla numerologicznej Dziewiątki to te, które wspierają odzyskanie spokoju. Zalicza się do ametyst i różowy kwarc, symbolizujący jednocześnie bezwarunkową miłość, którą ten numer musi się otaczać. 

Przejdźmy do Liczb Mistrzowskich

Reprezentanci tych wibracji posiadają na ogół dar jasnowidzenia, potrafią także wychwycić prawdziwą "esencję" wszechświata: prawa i zasady nim rządzące. To wewnętrzne światło i zrozumienie czyni z nich autentycznych wizjonerów, jednostki oświecone i natchnione, duchowych mistrzów, których obowiązkiem jest ukazywanie bliźnim owej "złotej ścieżki", prowadzącej do zrozumienia istoty bytu i najwyższej doskonałości. Swym przykładem powinny zachęcać innych do pracy nad własnym rozwojem duchowym i osiągnięciem wewnętrznego bogactwa.

Z drugiej strony jednak trzeba mieć na uwadze fakt, że osoby te na ogół żyją w ogromnym napięciu nerwowym, co może doprowadzić do utraty równowagi psychicznej. Wówczas do głosu dochodzą negatywne aspekty poszczególnych wibracji, a osoby te stają się próżne, wyniosłe i aroganckie, niezdolne do zaakceptowania rzeczywistości, w której żyją. Starają się zagłuszyć wewnętrzny głos przypominający im o obowiązkach wobec siebie samych i świata, i pozwalają, aby władza, pieniądze lub sława stały się ich głównym celem. Zapominają przy tym, że dla nich dobra materialne nie powinny mieć znaczenia, gdyż nigdy nie przyniosą im szczęścia.

Numerologiczna 11 to tak zwany Master Illuminator. Rubin pomoże Ci osiągnąć duchowe oświecenie oraz pasję i moc do dzielenia się swoją kreatywnością. Wypełni Cię Boską Inspiracją, abyś mógł wnieść więcej światła do świata.

Mając Ścieżkę Życia Numer 22, jesteś Master Builder. Szmaragd pomoże nasycić miłością wszystko, co budujesz. Wzmacnia Twój dar przywództwa, przyciągnie obfitość i napełni Twoje serce radością.

Z Ścieżką Życia nr 33 jesteś Master Teacher. Diament pomoże Ci poczuć miłość Siły Wyższej, kiedy uczysz, uzdrawiasz i prowadzisz innych. Wzmocni Twoje połączenie z Boskością.

Pracując z kamieniami szlachetnymi, które rezonują z Twoją numerologią, możesz wzmocnić swoje mocne strony i wspomóc się na Drodze Życiowej. Jeśli w Twoim życiu pojawiają się słabości przypisane dookreślonej liczby, możesz odkryć kryształy, które pomogą zrównoważyć jej trudne strony. Liczby i kamienie razem dają cudowną możliwość odnalezienia własnej drogi, rozpoznania swojego prawdziwego ja, uzdrowienia i zharmonizowania się z otaczającym Cię Światem. Życzymy Ci, aby liczby Cię poprowadziły, a kryształy wzmocniły!

Powrót do bloga