Kolekcja CEREMONY

Kolekcja CEREMONY

W słońcu kryje się radość, w księżycu zaklęta jest magia, w gwiazdach zapisana jest tajemnica. Jednak to właśnie tutaj, na Ziemi, odbywa się codziennie najważniejsza ceremonia – nasze życie.

Dotychczasowe kampanie naszej marki kierowały swój wzrok ku niebu.

Inspirowaliśmy się konstelacjami gwiazd, fazami księżyca, wszechświatem, kosmosem.

Tym razem kierujemy wzrok na Ziemię, chcąc pokazać Wam, że każdy dzień naszego życia jest wyjątkową ceremonią, której zasady i przebieg ustala każdy z nas.

Każdego dnia Wszechświat daje nam szanse na transformację — czasem podsuwając nam nowe możliwości, a czasem zabierając nam coś, co było dla nas ważne.

Każdego dnia poszukujemy spokoju, wywołujemy chaos dookoła siebie i przeżywamy wszystko w głębi naszej duszy.

Każdego dnia celebrujemy nasze życie, manifestujemy swoje pragnienia, wykonujemy rytuały i afirmujemy, tym samym tworząc swoje własne, codzienne ceremonie.

Najnowsza kolekcja Izabella Budryn Jewellery – Ceremony jest hołdem dla codzienności i zmian, których doświadczamy w każdej minucie naszego życia. Zmian, które prowadzą nas do odnalezienia swojego prawdziwego JA, wkroczenia na właściwą życiową ścieżkę, przeżywania każdego dnia na swój sposób i nasycania się każdym z nich w pełni.

 

 

Kolekcja Ceremony — piękna, klasyczna, ponadczasowa. Składa się z 7 produktów. To 7 wyjątkowych form, które cechują nie tylko niezwykłe właściwości kamieni, a również cel. To amulety, które mają towarzyszyć nam na co dzień, pomagać stawiać czoła przeszkodom i towarzyszyć w naszej codziennej ceremonii.

W skład nowej kolekcji wchodzi aż 5 kamieni szlachetnych — herkimer, diament, perła, szmaragd i czarny onyks. To połączenie wewnętrznej siły, równowagi, niezłomności, szczęścia i subtelności.

Chcielibyśmy Państwu życzyć, aby ich wspólne moce wspierały, umacniały i upewniały w codziennej drodze. Aby wszystkie wyzwania tworzyły piękną lekcję, a cele były coraz bliżej.

Z miłością,
Izabella Budryn Jewellery.

Powrót do bloga