Jak wybrać swój idealny kryształ?

Jak wybrać swój idealny kryształ?

Codziennie zmieniamy się i ewoluujemy - dokładnie tak, jak świat dookoła nas. Od momentu powstania marki Izabella Budryn Jewellery, obserwujemy wśród naszych klientów i klientek wzrost zainteresowania energią kryształów oraz duchowością. Coraz więcej osób noszących naszą biżuterię, wraca po kolejne kamienie naturalne do swojej kolekcji, chcąc wzmocnić intencje, które im przyświecają. Kryształy pozwalają nam na uziemienie się, zatrzymanie na chwilę w zgiełku codzienności i przypomnienie sobie o sile, jaką posiada Matka Ziemia. Każdy z kryształów naturalnych nosi w sobie wyjątkowe wibracje, które wspierają nas w różnych etapach naszego życia, uzdrawiają nas duchowo, a zamknięte w biżuterii – są przy nas zawsze.

Nie bez powodu, kiedy raz wkroczysz na ścieżkę rozwoju duchowego, Twoja kolekcja kryształów szybko się powiększa. Dzięki nim możesz wzmocnić swoją pozytywną energię, skutecznie afirmować życie, manifestować nawet najskrytsze pragnienia, podnosić swoje wibracje, a nawet wesprzeć swoje zdrowie psychiczne i fizyczne. Kryształy mogą być także inspiracją – dokładnie tak, jak wzburzone morze, szerokie, piaszczyste plaże, gwieździste niebo czy otoczony magiczną poświatą księżyc.

Często otrzymujemy pytania dotyczące wyboru kryształów. Jak wybrać swój idealny kryształ? Jakich kryształów ze sobą nie łączyć? Czy można dopasować kryształy do swojej daty urodzenia? Nic dziwnego, że te pytania zaprzątają głowę wielu z Was. Wszyscy chcemy, aby noszone przez nas kryształy wspierały nas w działaniach, wzmacniały naszą energetykę i były duchowymi partnerami w codziennym życiu. O tym, jakich kryształów ze sobą nie łączyć, pisaliśmy w jednym z naszych poprzednich artykułów. A jak wybrać kryształ, który będzie najlepiej z nami współgrał? Czym się kierować przy wyborze kamieni naturalnych?

Jak wybrać swój idealny kryształ naturalny?

Podszepty naszej intuicji są najważniejsze podczas wybierania swojego idealnego kryształu, co bardzo często podkreślamy w naszych artykułach. Choć może wydawać się to banalne – intuicja najlepiej wie, czego w danym momencie potrzebujemy. Często nasze klientki opowiadają nam o tym, że kiedy weszły na naszą stronę, od razu rzucił im się w oczy jeden z kryształów i nie mogły przestać o nim myśleć. Nie zapominajmy o tym, że otaczanie się pięknem – wnosi piękno do naszego życia. Jeśli jesteś na początku swojej duchowej drogi i jeszcze nie do końca rozumiesz działanie kryształów, śmiało kieruj się tym, co podoba się Twoim oczom.

Nie bez powodu mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy. To, co nam się podoba, najczęściej jest dla nas właściwe i przyniesie nam oczekiwane skutki. Podobnie jest z kryształami! 

System doboru kryształów naturalnych

Wszystko jest energią, a nasze ciała posiadają swoje własne częstotliwości energetyczne. Kryształy również, dlatego jesteśmy w stanie wzajemnie dostroić wibracje kamieni naturalnych do naszych własnych oraz odwrotnie.

Najlepszym rozwiązaniem w doborze kryształów naturalnych jest możliwość dotknięcia ich i poczucia ich wibracji. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia salonów, w których znajdziesz naszą biżuterię – HE Concept Store w Hotelu Europejskim w Warszawie oraz Moliera 2 w Warszawie i Katowicach. Doskonale jednak zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze jest to możliwe, dlatego aby ułatwić Ci wybór swojego idealnego kryształu, stworzyliśmy autorski system, który dostarczy Ci wskazówek dotyczących kamieni dopasowanych do Twojego znaku zodiaku oraz liczby numerologicznej.

Nad systemem pracowaliśmy ze specjalistami, którzy dobrali kryształy tak, aby możliwie jak najlepiej dopasować je do Twoich wibracji. Długo szukaliśmy odpowiednich osób, które będą w stanie pomóc nam przy projekcie, który dla wielu wydawał się wręcz niemożliwy do realizacji. Dzięki czteromiesięcznej współpracy wspaniałych ludzi – astrolożki, numerologa oraz programisty udało nam się stworzyć jedyny na rynku system, który idealnie dopasuje kryształy naturalne do Twojej numerologii i astrologii.

Wystarczy, że wpiszesz w systemie swoją datę urodzenia, a on podpowie Ci, jakie kryształy będą współgrać z Twoją energetyką. W otrzymanych wynikach poznasz nie tylko kamienie, które są dostępne w naszej ofercie, ale także te, których na ten moment nie oferujemy. Zdecydowaliśmy, że chcemy stworzyć kompletne kompendium wiedzy o kryształach i nie opierać go tylko na tych, które znajdziesz w sklepie Izabella Budryn Jewellery.

Nie traktuj jednak wyboru systemu jako jedyny właściwy. Tak, jak już wspominaliśmy – najważniejsza jest Twoja intuicja. Jeśli system nie podpowie Ci kryształu, o którym nie możesz przestać myśleć – istnieje duże prawdopodobieństwo, że potrzebujesz wsparcia właśnie tego kamienia, który przykuł Twoją uwagę.

Numerologia i astrologia, na których opiera się nasz system, są świetnymi narzędziami, które mogą wskazać Ci właściwą drogę w wyborze kryształu, jednak duchowość nie zna granic, Ty też nie obawiaj się ich przekraczać.

Jedna z naszych klientek przesłała nam na WhatsApp zatroskaną wiadomość dotyczącą złotego chokera z mini ametystem. Według systemu, ametyst nie pasował do jej wibracji, a ona mimo to nie mogła przestać o nim myśleć. Ametyst jest nazywany talizmanem skupienia. Wspiera w rozwoju duchowym oraz pozwala poszerzać horyzonty, zwłaszcza w rozwijaniu swoich pasji. Nasza klientka jest zodiakalnym bykiem, dlatego system polecił jej głównie awenturyn, kwarc różowy oraz agat, jednak żaden z tych kamieni nie współgrał z jej wibracjami. Ostatecznie po rozmowie z nami zdecydowała się na naszyjnik z ametystem, a odpowiedź na pytanie „dlaczego właśnie ten kryształ?” przyszła do niej szybciej niż mogła się spodziewać. Jako osoba działająca w branży kreatywnej, potrzebowała wyciszenia i skupienia, aby w pełni móc realizować się w pracy, która jest również jej największą pasją. Od tego czasu nie rozstaje się ze swoim ametystem, a do kolekcji dołączyła choker z kryształem górskim, który wzmacnia działanie każdego kamienia, w otoczeniu którego się znajduje. Dlatego właśnie zawsze podkreślamy, aby ufać temu, co podpowiada nam nasza dusza, serce i intuicja. Zarówno w życiu, jak i przy wyborze swoich idealnych kryształów naturalnych.

Korzystaj z wyjątkowych właściwości kamieni, ciesz się nimi i noś je z dumą. Doceniaj każdą chwilę spędzoną na rozwoju duchowym – bądź uważna.

Zaproś wysokie wibracje i pozytywną energię do swojego życia oraz wspieraj je mocą kryształów.

Rozwijaj się, twórz, kreuj, inspiruj.
Kryształy pokochają Cię tak samo, jak Ty je.

Powrót do bloga