Jak powstała kapsuła New Moon

Jak powstała kapsuła New Moon

Zawsze chodziło o wolność.
Każdy ruch, każde działanie, decyzję, podróż, rozmach.
Magia wydarza się, kiedy rozumiemy się bez słów.
Cisza.
Wiesz o co nam chodzi, prawda?
Jest zawsze więcej, lepiej – należy tylko to zrozumieć, dostrzec.
Najlepiej razem.
Świętowanie jest koncentracją, zwracaniem uwagi na to, co wydarza się wokół nas i w nas.
Nie możesz zatrzymać czasu.
Doświadczaj momentów intensywnie i w pełni, abyś nie czuł tęsknoty.
Kiedy całkowicie przeżyjesz jedną chwilę, czujesz się gotowy na następną.

Izabella Budryn

 

Świat, który nas otacza jest złożony z małych, wyjątkowych momentów, których nie możemy przeoczyć. Składa się z chwil, które tworzą nas, tworzą nasze życie. Wypełniają go niespodziewane sytuacje, które przynoszą nam nowe początki. Pojawiają się przeszkody, które chcą ściągnąć nas w dół. Lecz kiedy nie zwracasz wzroku ku górze, możesz nie zauważyć magii, która dzieje się dookoła Ciebie.

Wierzymy w energię. Wierzymy w wolność. Wierzymy w siłę naszych marzeń. Wierzymy w celebrację życia. Wierzymy, że tworzona przez nas biżuteria nie tylko zdobi, ale także niesie za sobą ważne przesłanie, którym chcemy się z Wami dzielić.

Marka Izabella Budryn Jewellery to nie tylko biznes – to coś znacznie większego. Cudowni ludzie, wielkie idee i nieustanne kreowanie. Spełnienie naszych marzeń.

Podchodzimy do tworzonej przez nas biżuterii z miłością. Chcemy inspirować i rozwijać się, a nasz Zespół jest dla nas jak rodzina. Do każdego wyzwania podchodzimy z pełnią emocji i zaangażowania.

 

Nic nie dzieje się bez przyczyny.

Prace nad naszą nową kolekcją niespodziewanie przerwały nam przeszkody, których zupełnie się nie spodziewaliśmy. Nagła blokada naszych profili w Social Media, konieczność przeprowadzenia rebrandingu. Obawy o przyszłość naszej społeczności, którą budowaliśmy od długiego czasu.

Teraz, kiedy emocje już opadły, z czystym sumieniem możemy przyznać, że to musiało się wydarzyć. Potrzebowaliśmy tego. Potrzebowaliśmy nowego etapu.

New Moon – nazwa zrodziła się w naszych umysłach zupełnie naturalnie podczas niepowtarzalnego momentu, który przeżyliśmy na Lazurowym Wybrzeżu. Naszym oczom ukazał się księżyc w nietypowej formie rogalika, z otulającą go magiczną poświatą. To właśnie on stał się inspiracją do subtelnej zabawy z jednym z naszych bestsellerów, czyli Australian Pearl Chocker, który postanowiliśmy wzbogacić o księżyc i diament.

To właśnie wtedy zrozumieliśmy, że nazwa New Moon najlepiej odda to, co chcemy przekazać nową serią biżuterii Izabella Budryn Jewellery.

 

Naszyjnik Freedom jest pamiątką pracy nad naszą autorską muzyką, którą będziecie mogli usłyszeć już pod koniec miesiąca.  Zostawia otwartą furtkę do własnej interpretacji, pozwala poczuć wolność na swój sposób, inspiruje do tworzenia - wybór kamienia i złotych liter pozostawiamy Wam. Polecamy go jako prezent dla kogoś wyjątkowego, a także dla najważniejszej osoby, którą znasz – dla Ciebie.

W naszej marce nie ma miejsca na przypadki – jeśli zastanawiacie się nad tym, dlaczego kolekcję o nazwie New Moon oddajemy w Wasze ręce w ostatnią, letnią pełnię księżyca, spieszymy z odpowiedzią.

Pełnia to czas odpuszczania tego, co nam nie służy. Nów to czas na manifestację swoich marzeń i nowe początki. Chcieliśmy połączyć te dwie fazy księżyca, aby przekazać w stu procentach to, co jest istotą naszej nowej kolekcji.

Zostawiamy za sobą rozdziały, które już zamknęliśmy. Wchodzimy w nowy, ekscytujący etap.

A to dopiero początek…

Oddajemy w Wasze ręce nową, piątą kolekcję Izabella Budryn Jewellery.
Jako manifest nowych możliwości, siły i inspiracji.

Życzymy Wam, abyście tak, jak my i nasza marka – zawsze mieli lato w swoich sercach.

Z miłością,
Team Izabella Budryn Jewellery

Zdjęcia
Radek Świątkowski
 
Art Director
Tomasz Ukleja
 
Produkcja
Izabella Budryn

Modele
Anna Maria Olbrycht
Kornel Osinski
Hubert Kacprowicz

MUA
Ania Wrzodak

Hair
Karolina Falborska Maniewski  

Specjalne podziękowania dla DH VITKAC

Powrót do bloga