Herkimer — kamień zwiększający wibracje

Herkimer — kamień zwiększający wibracje

 

Niezwykle pożądany, bardzo rzadki, wyjątkowy. Minerał do złudzenia przypominający diament Herkimer. Znany ze swoich właściwości oczyszczających aurę, wspiera pracę z intuicją i wzmacnia w rozwoju duchowym. To najsilniejsza i najdoskonalsza odmiana kamienia znanego jako kryształ górski, stanowiąca idealny wybór podczas poszukiwania równowagi w naszym ciele.

Czystość Herkimera zachwyca do dziś. Jako że przyroda nadała mu nietuzinkową geometryczną formę, nieoszlifowany ma bardzo charakterystyczny diamentopodobny kształt, jednak zawsze niepowtarzalny i wyjątkowy.

Co wyróżnia diament Herkimer?

Wysokoenergetyczne diamenty Herkimer, dzięki czystości, lepiej przewodzą i emitują energię, a ich aura dostarcza organizmowi sił i harmonizuje pracę półkul mózgowych.

Jeśli działasz w branży kreatywnej, jesteś przedsiębiorcom lub managerem, masz do podjęcia wiele decyzji w ciągu dnia, biżuteria z tym kamieniem będzie idealnym wyborem. Jego wyjątkowa moc wspiera w rozstrzyganiu sporów i dodaje pewności siebie. Dzięki niemu, możesz zyskać spokój i umocnić wiarę w swoje możliwości. Oczyści umysł oraz pozwoli dojść do głosu twórczej stronie Twojej natury.

 

Oddziałuje on na tzw. trzecie oko. Nazywany kamieniem szamańskim, diament Herkimer jest bardzo znaczący dla ezoteryków. Wierzy się, że pogłębia umiejętności parapsychiczne, wzmacniając telepatię czy zdolność jasnowidzenia. W pełni ujawnia swoje moce podczas medytacji, ale może też wpływać na sny – zwiększać ich świadomość, częstotliwość i świadome przeżywanie.

Co ciekawe, uważa się, że wpływają na naszą energię seksualną. Mogą być stosowane jako łagodne afrodyzjaki, podnoszą poczucie własnej wartości i wnoszą radość w codzienne życie.

Kamienie te dzięki swojemu niezwykłemu blaskowi przyciągają oko. Bardzo często są porównywane do diamentów. Mają onieśmielający blask i są unikatowe, rzadko dostępne.

Nie wiesz jaki kamień do Ciebie pasuje?

Każdy kamień działa zupełnie inaczej, pracuje z inną energią. Nie wiesz jaki pasuje do Ciebie? Który pozwoli zamanifestować Twoje pragnienia?

Wybór odpowiedniego silnie związany jest z numerologiczną liczbą. Jeśli jeszcze nie znasz swojej liczby i chcesz dowiedzieć się, jaki kryształ będzie Ci służył najlepiej, sprawdź tutaj.

Moją biżuterię wyróżnia trwałość. Jestem pewna, że jeśli używa się jej prawidłowo, można cieszyć się nią przez lata! Pamiętaj również o odpowiednim przechowywaniu i oczyszczeniu z negatywnej energii.

Ważne, by uchronić ukochane produkty przed zarysowaniami i promieniami słonecznymi, które mogą potencjalnie wpływać na metale i kamienie. Dobrze pielęgnowane, będą Twoją ozdobą przez lata, a może staną się cenną pamiątką rodzinną? Kryształy pochłaniają z otoczenia zarówno dobrą jak i złą energię. Pamiętaj więc, by regularnie je oczyszczać. Tylko wtedy nie będą zakłócały Twoich wibracji, a jedynie emanowały pozytywną siłą – przeczytaj, jak to zrobić na naszym blogu.

Drugie życie Twojej biżuterii

Przetapianie złota, to usługa, która pozwoli zachować Duszę ukochanego przedmiotu. Wybierz dowolny model z naszej kolekcji i po weryfikacji Twoich skarbów przez naszych specjalistów stworzymy unikatowy produkt.

Przetapianie złota, to usługa, która pozwoli zachować Duszę ukochanego przedmiotu. Wybierz dowolny model z naszej kolekcji i po weryfikacji Twoich skarbów przez naszych specjalistów stworzymy unikatowy produkt.

Nadaj drugie życie Twojej biżuterii.

Poczuj moc Herkimera!

To wyjątkowy kamień, który pomoże ochronić Twój organizm przed negatywnym wpływem różnych pól energetycznych oraz doda mocy i energii. Jego wyjątkowość wynika z połączenia niezwykłych właściwości kryształu górskiego i diamentu.

Poznaj propozycje Izabella Budryn Jewellery z Herkimerem, poczuj jego sekretną moc i odkryj siłę.

Powrót do bloga