Odkryj nasz wyjątkowy Walentynkowy drop

Wyraź swoją Miłość w nadchodzące Walentynki za pomocą wyjątkowego prezentu.
Zapisz się i otrzymaj pierwszeństwo zakupu Bransoletki Miłości oraz gwarancję dostawy przed Walentynkami.
Bransoletki są dostępne w ilości limitowanej, liczy się kolejność zgłoszenia.

IZA 05 01 23 2311 Edit 1 scaled

Na czym polega nasz Walentynkowy drop?
Aby otrzymać informację o dostępności bransoletki oraz pierwszeństwo jej zamówienia należy zostawić powyżej swój adres mailowy.

Bransoletka Miłości

“Miłość jest pragnieniem, by komuś coś dawać – a nie otrzymywać.” – Bertolt Brecht

IZA 05 01 23 2335 Edit 1 scaled

Bransoletka Miłości. Symbol najgłębszego uczucia. Wykonana z 14-karatowego łańcuszka, jedwabnej nitki w wybranym kolorze oraz ręcznie oprawionego w żółte złoto diamentu to połączenie lekkości z niewymuszonym luksusem. Delikatność i lekkość nadają temu produktowi ponadczasowej klasy, która nigdy nie wyjdzie z mody.

Podarowanie diamentu jako prezentu to międzynarodowy znak niekończącej się miłości i zaufania. Bransoletka Miłości to idealny prezent na ważną okazję jaką są walentynki, urodziny, rocznica, święta.

IZA 05 01 23 2310 Edit Edit scaled

Oprócz złota, diamenty są jedną z najlepszych inwestycji. Ich wartość rośnie w czasie ze względu na ich wysoką wartość rynkową, a także fakt, że ich rozmiar i waga czynią je cennymi w małej objętości. Ich wartość wzrasta o kilka punktów procentowych każdego roku co czyni je dodatkowo bezpieczną inwestycją.

Cena: 2000 zł
Długość: 17 cm z regulacją na 16 i 15 cm
Materiał: Żółte złoto
Próba: 14k
Masa: 0,02 ct
Wymiar: 1,8 x 1,8 x 1 mm
Barwa: G – H
Czystość: SI

Diament

Sama nazwa, dość uniwersalna w wielu językach świata, pochodzi od greckiego słowa „adamas” i oznacza „niezniszczalny”.

IZA 05 01 23 2336 Edit 1 scaled

Diament jest najtwardszym i najtrwalszym zarazem minerałem na Ziemi. Te właściwości oraz wyjątkowy połysk sprawiają, że jest on jednym z najdroższych i najbardziej pożądanych kamieni świata.

Certyfikat

IZA 05 01 23 2326 Edit scaled

Diament z Bransoletki Miłości został oceniony i przeanalizowany przez niezależnych specjalistów z Polskiego Towarzystwa Gemmologicznego. Wszystkie parametry i potwierdzenie naturalnego pochodzenia diamentu znajdują się w dołączanym do zamówienia certyfikacie, który zawiera takie dane jak analiza wymiarów diamentu, jego czystość, kolor, szlif, czy symetria.

Polskie Towarzystwo Gemmologiczne, znane jest ze swoich bezstronnych systemów klasyfikacji kamieni szlachetnych, a certyfikaty autentyczności wydawane przez jego członków są honorowane na całym świecie.